Wyświetl rabat lokalu

Często zadawane pytania


BestBonus to serwis dzięki, któremu przyjemnie spędzisz swój czas na Podhalu. Na naszej stronie znajdziesz wiele ofert gwarantujących bonusy, rabaty oraz dodatkowe profity, które pozwolą Ci zaoszczędzić. BestBonus powstał z myślą o możliwości taniego kupowania. Serwis promuje dowolne produkty i usługi z które możesz zakupić później w świetnej cenie.
To bardzo proste! Znajdź interesującą Cię ofertę, pobierz darmowy kod QR z którym udaj się do usługodawcy, zapłać u niego i ciesz się z rabatu.
Dokładnie tak! Pobranie kodu QR jest całkowicie darmowe. Płacisz dopiero u usługodawcy, który wystawił ofertę.
Spokojnie! Wiadomość jest przesyłana z niewielkim opóźnieniem, które zależy od operatora sieci komórkowej.
Wiadomość SMS zawiera informacje o ofercie i link do kodu QR. Kod oraz szczegóły oferty będą widoczne po kliknięciu w link znajdujący się na końcu wiadomości.
Po otrzymaniu widomości SMS możesz się udać do usługodawcy, którego dotyczyła oferta. Będąc na miejscu zgłoś swój kod do obsługi, która odczyta go w systemie a Ty po opłacie otrzymasz swoją ofertę.
Ważność kodu ściśle określa usługodawca, który wystawia swoją ofertę. Zaznacza w jakim dniu i godzinie startuje oferta oraz kiedy się kończy. Sytuacja wygląda podobnie w kwestii ważności kodu. Pilnuj terminów, żeby móc skorzystać ze swojej okazji.
W każdej ofercie znajduje się informacja o usługodawcy u którego możesz skorzystać z danej usługi. Po otrzymaniu widomości SMS i kliknięciu w znajdujący się tam link będzie możliwy podgląd oferty z możliwością wyświetlenia danych adresowych usługodawcy.